Kurumsal - Ali Özkan Grup

Kurumsal

Ali Özkan

Ali Özkan

Yönetim Kurulu

Ali Özkan Grup 1998 yılında Ali Özkan tarafından kurulmuştur.
Şirketimiz ilk olarak 2.El Kara Araçları ve Harfiyat işlerinde boy göstermiş ve sektörün öncüleri arasında yerini almıştır. Gösterdiğimiz gayret ve çabalarımız sonucunda şirketimiz sahip olduğu vizyon ve ileri görüşlülüğü ile hizmet kollarına 2000 yılında Konut İnşaat sektörünü de dahil etmiştir. Bu sektörde de güçlenerek yurt içinde önemli projelere imza atmıştır. Projelerimizin hepsi belediyeler tarafından Yapı Kullanım Belgesi ile onaylanıp siz değerli müşterilerimize teslim edilmiştir. Bünyemizde barındırdığımız deneyimli teknik kadromuz ve geniş makine ekipmanlarımız ile güzel ülkemize iyi hizmet vermeye devam ediyoruz.

En öne çıkan vasfımız; sahip olduğumuz liyakat, deneyim ve kaliteye olan olağanüstü tutkumuzu, müşterilerimizin hedef ve hayallerine ulaşabilmesi için güvenilir bir köprü yapmaktır. İnşaat sektörünün en yeni metotlarını, hayranlık hissi serpen tasarım ve mimari fikirlerini müşterilerimizin ufkuna sunmak hiç kaybetmeyeceğimiz tatlı telaşımızdır. Vizyonumuz istikametinde ahlaki, hukuki ve ticari kural ve teamüllere sıkı sıkıya bağlı kalmak suretiyle müşterilerimizin daha ileri adımlar atması önceliğimizdir. Daima dinamik, dürüst, güvenilir, istikrarlı, uzlaşmacı, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma prensipleri ile iş ortaklarımızla münasebetlerimizi sıcak ve müspet tutmak ise varlık sebebimizdir.

Ali Özkan Grup, müşterileri için çalışır, üretir ve uygular. Hedef kitleler nezdinde etkin adım ve yöntemleri belirleyerek çözümler üretir, nihai şeklini almış uygulama aygıtlarını müşterileriyle koordineli şekilde dış çevreye deklare eder. Hizmet uygulamalarında hazır ve daha önceden kullanılmış fikir ve yöntemlere yer vermez, en yeni, yaratıcı ve dâhiyane fikirlere rağbet ederek maksimum müşteri memnuniyetini vazgeçilmez tarzı görür.